ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 14001:2015

ISO 14001:2015
Çevre Yönetim Sistemleri

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemleri

IATF 16949:2016

IATF 16949:2016
Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemleri

IATF 16949:2016 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 45001:2018

ISO 45001:2018
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22000:2005

ISO 22000:2005
Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi

ISO 22000:2005 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi

ISO 27001:2013

ISO 27001:2013
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ohsas Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 20000:2011

ISO 20000:2011
Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ISO 20000:2011 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi
Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı İletişim
Müşteri Görüşleri
GÖRÜŞLERİNİZ

Profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederiz.
 
Özlem Duman
Yönetim Temsicisi
TETRA PAK PAKETLEME SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Dokuz ay gibi bir sürede Tosçelik gibi üç farklı lokasyonda tesisleri olan kompleks bir firmanın belgelendirme sürecinde danışmanımız Sn. Cemal Yıldırım'ın bilgilendirici, inandırıcı, yapıcı desteklerini sürekli yanımızda hissettik. Sonuç doğal olarak başarı oldu. Teşekkürler Cemal bey, Teşekkürler Gelişim.
 
Yusuf İzzettin ÇİFTLER
Bilgi Sistemleri Md.
TOSÇELİK PROFİL VE SAC END A.Ş.

8 ay süren denetim hazırlık çalışmasından sonra firmanız ve danışmanlarınız sayesinde başarılı bir şekilde denetimi gerçekleştirerek, ISO 27001 belgesini firmamıza kazandırdık. Katkılarınızdan dolayı firmamız adına teşekkürlerimi sunarım.
 
Özgür ARSLAN
Kalite ve Sistem Yön
FLOKSER TEKSTİL VE TİCARET SAN A.Ş.

APS Ambalaj, Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi A.Ş. olarak mevcut ISO 9001 kalite yönetim sistemimize ek olarak sahip olmak istediğimiz ISO 22716, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemlerinin entegrasyonunda eğitim ve danışmanlık hizmeti aldığımız Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş ekibine vermiş olduğu hizmetler ve göstermiş olduğu özenli yaklaşım için , ayrıca bu süreçte firmamıza rehberlik yapan danışmanımız Sn. Dilek Baştuğ Karakaş ?a disiplinli çalışması , esnek çalışma zamanı, değerli bilgi ve deneyimleri ile belgelendirme sürecimize getirdiği hız ve başarı için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
 
Hülya YILMAZ
Kalite Güvence Müdürü
APS Ambalaj Koz.ve Tem. Ürünleri San. A.Ş

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemlerinin şirketimize entegre olarak kurulmasına danışmanlık hizmeti veren kuruluşunuza ve bize kılavuzluk yapan Gülşen AKGÜN İNCE hanıma çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.
 
Volkan COŞKUN
KYS Mühendisi
GÖLTAŞ ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

Sango Otomotiv olarak 2011 yılı içinde Mehmet Mumcu’dan ISO/TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi konusunda danışmanlık hizmeti aldık. Tüm proje boyunca Mehmet Mumcu bey’in göstermiş olduğu pozitif yaklaşım ve destek sayesinde SGS firması tarafından gerçekleştirilen belgelendirme denetimini başarıyla tamamladık. Sorunsuz, pratik ve saat gibi çalışan bir sistem kurmak isteyen herkese Mehmet Bey’i öneririm.
 
Batu BALİ
SANGO OTOMOTİV ÜR. SAN. VE TİC. A.Ş.

ISO 9001 ve ISO 10002 Sistemleri konusunda bize danışmalık veren şirketinize ve Hatice BERBER hanımefendiye hizmetleri ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz ve başarılarınızın devamını dileriz.
 
Ahmet DALGIÇ
Kalite Güv. Yönetici
YAYGAN SARACİYE KIRTASİYE VE OYUNCAK MAMULERI SAN

ISO 10002 konusunda Hayim bey çok yardımcı oldu. Bizimle projeyi yürüten "Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş." nin tüm personeline teşekkür ederim. Umarım belgelendirmeyi de uğurla geçeriz.
 
Aygün ALİYEVA
AZERCELL TELEKOM MMC

Fatma İnceoğlu na gösterdiği titiz çalışmasından, yardımlarından ve anlayışından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
 
Kalite Güv. Dep.
TEBLAST PLASTİK SAN VE TİC A.Ş.

Firmamız Bilgi Güvenliği Yönetim sisteminin kurulumu ve işleyen BGYS modelinin belgelendirmesi sürecinde Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. ile birlikte çalışmaktan oldukça memnun kalmıştır. Bu süreçte bilgi ve deneyimleri ile firmamıza yol göstermişlerdir. Bunun neticesinde BGYS yi oldukça kısa sürede tesis edip hayata geçirdik.
 
Ayhan CEYLAN
Sistem Yöneticisi
DEKSARNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.

DENSO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. A.Ş. olarak Sn. Mehmet Mumcu’dan aldığımız danışmanlık hizmeti sonucunda, SGS belgelendirme firması tarafından gerçekleştirilen ISO 16949 belgelendirme denetimine girdik ve belgeyi almaya hak kazandık. Çalışmalarımız süresince bize sade yaklaşımı ile profesyonel destek sağlayan Sn.Mehmet Mumcu’ya ve tüm Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. çalışanlarına teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da beraber olmak dileğiyle.
 
Ezgi YILMAZ
Kalite Güvence Uzman
DENSO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. A.Ş.

Gülşen Hanım Merhaba, Geçtiğimiz hafta SGS tarafından yapılan denetimler olumlu geçmekle kalmadı herhangi bir minör veya majör tespit edilmediği de bildirildi. İlerleyen zamanlardaki değerli görüş ve tavsiyelerinizin yanı sıra, sistemin kurulum aşamasında doğru temellendirilmesi ile ilgili çok emeğiniz olduğunu ve bugünlere kadar gelmemizde sizlerle beraber yürüttüğümüz çalışmalarımızın bizlere büyük katkılar sağladığını düşündüğümüz için özellikle teşekkür ederiz. Son derece kritik ve zorlu dönemeçlerden geçtiğimiz bugünlerde olumlu birşeyler olabildiğini görmekten duyduğumuz mutluluğu sizlerle paylaşmak istedik. Bu vesile ile, tüm Gelişim ailesi ve sizin yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, nice mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı yıllar dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla,
 
Altuğ İŞERİ
ÜÇGEN İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

Firmamızda ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kurulumu için danışmanlık hizmeti kapsamında Hande İmamoğlu ile 2008 yılında çalışmaya başladık.Hande hanımın yardımcı, yapıcı desteği ile çalışmamız 09.2009 da belgelendirme denetimimizin başarılı geçmesi ile sonuçlanmıştır.
 
Zarife AĞ
Çevre Yön.Tem.
EAST BALT GIDA SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

Merhabalar, Şirketimizin FSC kapsamında sertifikasyon sürecinde, Koruma Zincirinin oluşum aşamasında (Chain of Custody) vermiş olduğunuz Danışmalık Hizmeti ile desteğiniz için teşekkür ediyoruz.
 
Deniz KARTAL
TEC TEKS DOK BASKI MATBAA ETİKET SAN VE TİC A.Ş.

“BOZBOĞA KAĞITCILIK A.Ş olarak FSC-COC sertifikasının alınması aşamasında danışman firma olarak destek veren Gelişim Yönetim Sistemleri’ne vermiş olduğu hizmetler ve göstermiş olduğu özenli yaklaşım için teşekkürlerimizi bildirir, ilerleyen dönemde yeni işbirliklerde çalışmayı temenni ederiz.
 
Aslıhan BOZBOĞA
Satış Pazarlama Müd.
BOZBOĞA KAĞITCILIK SAN VE TİC A.Ş.

Firmamızın FSC-COC sertifikası almasına yönelik yapmış olduğumuz çalışmalara danışman firma olarak destek veren kurumunuzun yürütülen çalışmada göstermiş olduğu profesyonel ve samimi yaklaşım için teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz.Ayrıca, personelinizin vermiş olduğu eğitimlerle şirketimiz çalışanlarının vizyonlarının gelişmesi yönündeki katkısıda tartışılmaz.Başarılarınızın devamını diliyoruz.
 
Yaşar ÖZDENİZ
Genel Müdür Yard
ETAP DIŞ TİCARET LTD ŞTİ

Sayın Yetkili, 31 Mart 2009 tarihinde yürürlüğe giren FSC (Forest Stewardship Council) sertifikamızın alınması aşamasında kuruluşumuza verdikleri eğitim, danışmanlık ve samimi, içten destekleri için çalışanlarınıza özellikle Sn. Pınar Şener Hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız. Personelimizin eğitimi sırasında Pınar Hanımın ön plana çıkardığı, vurguladığı konular katılımcıları son derece etkilemiş ve konuya bakış açılarının olumlu yönde gelişmesine katkı sağlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.
 
İskender BAYER
Lojistik Müdürü
SİMGE ANTALİS KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hitit Bilgisayar Hizmetleri olarak, ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamamızın başından sonuna kadar; <br> Eğitim süreçlerinde, uygulamada ve özellikle sistematik takım çaloşmamızda bizlere vermiş oldu?unuz destek, eğitim ve bilinçten dolayı Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. ye teşekkür ederiz.<br> Saygılarımızla...
 
Durukan ARTIK
IT & Infrastructure
Hitit Bilgisayar Hizmetleri Ltd.

Atıktan gazlaştırma yöntemi ile enerji üretimi” alanında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılında Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş.’nin danışmanlık desteği ile başlattığı Kalite, Çevre ve İş Sağlığı-Güvenliği Yönetim Sistemleri kurulum projesini tamamladıktan sonra, denetimlerden başarı ile geçerek üç sistemin de belgesini almaya hak kazanmıştır. Sistem kurulumu boyunca, çalışma saatlerini zaman zaman ihtiyaçlarımız doğrultusunda esneterek bizlere destek veren Gelişim Ekibinden danışmanımız Sn. Gülşen Akgün İnce’ye ve tüm Gelişim Ekibine teşekkür ederiz.
 
Bora ÖKTEM
SEÇ-K Yönetim Temsil
EKOLOJİK ENERJİ LTD. ŞTİ.

Otomotiv yan sanayi olarak 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamızda müşteri zorunluluğu olmamasına rağmen Kalite, Çevre ve İş Güvenliği sistemlerini entegre bir sistem olarak kurmaya karar verdik. Bu düşünce ile birlikte yola çıktığımız, Gelişim Yönetim Sistemleri ile 9 ay gibi kısa bir sürede çalışmalarımızı tamamladık. Sistem denetimlerini de başarı ile geçerek 3 sistem belgesini de almaya hak kazandık. Sistem kurulumu sırasında bizden pozitif enerjisini ve esnek çalışma zamanlarına uyum desteğini esirgemeyen danışmanlarımız Sn. Mehmet Mumcu ve Sn.Hande Ağaoğlu aracılığı ile tüm Gelişim Yönetim Sistemleri çalışanlarına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar ve mutluluklar dileriz.
 
Özgür YÜCEL
Kalite Müdürü
TI OTOMOTİV SAN VE TİC LTD ŞTİ

Sn. Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş., Çevreye olan duyarlılığımızın ISO 14001:2004 belgesiyle kanıtlanması için başlatmış olduğumuz belgelendirme çalışmalarında,bilinçlendirme ve iç tetkikçi eğitimlerinin yapılmasında değerli tecrübelerini bizlerle paylaşan, etkin yönlendirmeleriyle bu süreci kısa sürede tamamlamamızı sağlayan ve sonrasında da desteğini esirgemeyen Sn. Suna Caferoğlu' na teşekkürlerimizi sunar, tüm Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. çalışanlarına başarı ve mutluluklar dileriz. Saygılarımızla,
 
Fatma YALÇIN
Çevre Yönetim Temsil
ABDİ İBRAHİM İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.

Gelişim Yönetim Sistemleri ile çalışmanın keyfini bana yaşattığınız için şanslıyım.Ekip olarak çalışmanın pratiğini yaptık adeta. Sadece danışmanlık yapılan süreçte değil her daim yardımınızı alabildim. Verdiği emek için Sn. Pınar Şener’e sonsuz teşekkürler.
 
Veysiye GÜLMEZ
GALSAN PLASTİK VE KALIP SAN A.Ş.

Otomotiv yan sanayi olarak çalışan firmalarda bir tür ehliyet niteliğinde olan ISO/ TS 16949 çalışmalarımız sırasında bize yol gösteren ve danışmanlığımızı yapan Sn. Mehmet Mumcu’ya firmamız adına sonsuz teşekkürler ederim. Danışmanlık süresinde bu belgenin sadece bir belgeden ibaret olmadığını, bir sistem olduğunu bize son derece titiz ve ustalıkla öğreterek sistemi kurmamızda ve bundan sonrada yaşayacak olan bir yönetim sistemini geliştirmemizde bize yardımcı olmuştur.Tüm Gelişim Yönetim Sistemleri ailesine ve özellikle Sn. Mehmet Mumcu’ya tekrar teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarda da birlikte olacağımızı belirtmek isterim.
 
Sedat GÜNEY
Fabrika Müdürü
KORMAS ELEKTRİKLİ MOTOR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Değerli Gelişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları,
APlus olarak, ISO 9001, ISO 18001 ve ISO 22000 sistemlerimizin kurulumu aşamasında gerek verdiğiniz eğitimler gerekse danışmanlık hizmetleri sonrasında SGS belgelendirme firması tarafından her üç standardın belgesini (ISO 9001 ve ISO 22000 tetkiklerini uygunsuzluk almadan) başarıyla almış bulunmaktayız.
Sistem kurma çalışmalarınızda tamamen danışmanlık yaptığınız firmaya özel hizmet veriyor olmanızdan ve çalıştığınız kişilere ve firmaya maksimum katma değer sağlama çabanızdan dolayı sizleri kutluyor ve yeni projelerde de birlikte çalışmayı ümit ediyoruz.
İyi Çalışmalar,
 
Melike Dinç-Sevda Samancı
Entegre KYS Tem.
APlus Hastane Otelcilik Hiz. A.Ş.

ISO 20000 (Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi) ve ISO 27001 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri) Yönetim sistemlerini içselleştirerek Şirket vizyonumuz doğrultusunda başarı ile belgelendirmemize yardımcı olan Tüm Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş ye Teşekkür Ederiz.
 
Birensevi SERT
Yön.Sis.Uzmanı
SAMPAŞ A.Ş

TS - 16949 Kalite Yönetim Sisteminin şirketimize adaptasyonu konusunda birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen bu zorlu süreçte bizi hiç yalnız bırakmayan Sayın Mehmet Mumcu ya ve tüm Gelişim Çalışanlarına çok teşekkür ederiz.
Bundan sonraki tüm çalışmalarımızda da beraber olmak dileğiyle.
 
Saadet Subaşı
Kalite Sistem Yöneti
Ulus Metal San.Tic.Ltd.Şti.

‘’Yurtdışında otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz ısrarla ISO / TS 16949 Belgesi almamızı talep ediyordu.Bu konuda çalışmalara başladık.İlk işimiz FMEA eğitimi almaktı.Ardından SPC Eğitimi aldık.Ve sonra gördük ki , kendi çabamızla bu işin altından kalkamayacağız.Çünkü bu işi yürütecek olan herkesin hali hazırda belirli görev ve sorumlulukları var.Bu nedenle bir danışmanlık firmasından yardım almaya karar verdik.İnternetteki arama motorundan ISO/TS taraması yaptığımızda karşımıza ilk çıkan birkaç firma ile görüşmeler yaptık.İçlerinde bize bu işi en iyi bildiğini ve bu işi en çok almak istediğini gösteren firma Gelişim Danışmanlıktı. Gelişim Danışmanlıkla yaptığımız anlaşma sonucunda yaklaşık 9 ay süresince bizlere Sn.Mehmet MUMCU danışmanlık yaptı. Danışmanlık kapsamında PPAP , APQP , İç tetkikçi eğitimleri aldık.Mehmet Bey , bizim takımımızın bir parçası gibi davrandı.Sadece bir sistem belgelendirme danışmanlığı değil , kalitesizlik maliyetlerimizi azaltmak için yaptığımız iyileştirme çalışmalarında ve kuruluşumuzun verimliliğini artırmak için yaptığımız çalışmalarda bize rehberlik etti.Danışmanımızın konusuna hakimiyeti , endüstrideki tecrübeleri ve bizi yönlendirmekteki mahareti sayesinde çok kısa bir zaman içinde belgelendirme tetkikine hazırlandık ve başarılı olduk.Bu vesileyle başta Sn.Mehmet MUMCU olmak üzere tüm GELİŞİM ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.Saygılarımla..
 
Emin ALPARSLAN
Kalite Müdürü
ELSAN AŞ.

Firmamıza verdiğiniz eğitim ve danışmanlık hizmetiyle vizyonumuzu genişlettik. Danışmanımız Pınar Şener'e teşekkür eder, Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılar
 
Engin KİLERCİK
Operasyon Direktörü
ADRIA ULUSLARARASI TUR. NAKLİYAT SAN. TİC.

Gelişim Danışmanlıktan sadece danışmanlık değil,bilinçlendirme ve iç tetkik eğitimleri de aldık.Aldığımız hizmetle bizleri kendilerinden biriymiş gibi yetiştirdiler ve iç denetimlerimizi başarılı bir şeklide yapmamızı sağladılar.İlk kez ve sürenin çok kısıtlı olmasına rağmen ISO 9001,ISO 14001 ve OHSAS 18001 entegre sistemi onlarla birlikte kurup,belgelendik.İlk denetimimizde bizi her aşamada bir yakınımız gibi aradaılar ve bizi motive ettiler.Danışmanlık süresi bitmesine rağmen her zaman bizim sorularımıza cevap vermeye ve bize destek olmaya devam ediyorlar. Tüm danışman ekibine ve sürekli danışmanımız Sn. Hande AĞAOĞLU'na teşekkür ederiz. Saygılarımızla
 
Zümrüt TETİK
EYS Yön. Temsilcisi
ERBA YÖNETİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ

Değerli Gelişim Yönetim Sistemleri ekibi , ISO 20000 sertifikasyon sürecinde bizden desteğini esirgemeyen ve Türkiye nin ilklerinden birisi olmamızda büyük yardımcı olan ekibinize çok teşekkür ederiz.
 
Bilgi Sistemleri ve Teknolojisi
Bölümü Çalışanları
DHL

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin kurulma aşamasında Gelişim Yönetim Sistemlerinden aldığımız destek sayesinde eksik olan taraflarımızı kısa sürede tamalayıp belgeye layık görüldük. Emeği geçen herkese teşekkürler
 
Alev ÖZTAŞ
Genel Koordinatör
MEDİCA/DİNÇER SAĞLIK HİZMETLERİ

Merhabalar,
Belgemizin devamlılığını Gelişim Yönetim Sistemleri ve Danışmanımız Pınar hanım birliği ile sağladık.
Öncelikle sizin nezdinizde Pınar hanıma çok teşekkür ederiz. Bizlere gerçekten büyük bir iyilikte bulundu.
Girift olmuş işleri kolaylaştırdı. Bakış açımızı değiştirdi. Teşekkürler.
İyi çalışmalar
 
Recep Pehlivanlar
Gen.Müd.Yar.
PARS TEKSTİL

Sayın Yetkili, Şirketimizin mevcut müşterilerinden gelen yorumlardan, beklenti ve taleplerinden, buna ek olarak şirketimizin yönetim kalitesini arttırmak ve sistemin işleyişinin gelişmesini sağlamak amacıyla, araştırmalarımızın neticesinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eğitiminin alınmasında şirketimiz adına büyük bir adım olacağını tespit ettik. Şirketimizin Haziran 2007 tarihinde firmanıza ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemiş ile ilgili eğitim talebiyle başvuruda bulunmuş olup çalışmlara Temmuz 2007 tarihinde başlanmıştır.Bu çalışmalar sonucunda mevcut sistemimizde büyük ölçüde iyileşme ve gelişme sağlandığı tarafımızca tespit edilmiştir.Şirketinizden alınan eğitimin firmamıza birçok yönden pozitif anlamda etki ettiği halen görülmektedir.Şirketinizin ve eğitim veren çalışanlarınızında katkısıyla bundan böyle alınan temel eğitimin faydalarını gelecekte de göre eğimiz inancındayız. Danışmanlık sürcei içersindeki bu eğitimin talebimiz üzerine çok kısa bir sürede gerçekleştiğini düşünecek olursak,birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen yetkililerinizin profesyonelliği ve çalışma şevkiyle bu zorlukların üstesinden gelmeyi başarabildik. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alabilmek için çıktığımız yolda şirketimize belgeden daha önemli bir "ÇALIŞMA SİSTEMİ" kurmamızı sağladığınız için sonsuz teşekkürlerimizi bu yazıyla ifade etmek istedik. Saygılarımızla
 
SÜPER ENERJİ MADENCİLİK İNŞ SAN VE TİC A.Ş.

Yeni kurulmuş olan %100 yabancı sermayeli otomotiv yan sanayinde faaliyet gösteren kuruluşumuzda, müşterilerimize verdiğimiz sözler gereği 7-8 ay gibi kısa denilebilecek bir sürede Kalite, çevre ve iş güvenliği gibi entegre bir yönetim sistemi kurup etkin çalıştırma arzusundaydık. Bu arzumuzu gerçekleştirmek için Gelişim Yönetim Sistemlerini yapmış olduğumuz araştırma ve görüşmeler sonucunda seçtik. Yapılan bu seçimden yalnız Kalite Güvence bölümümüz değil, tüm Visteon idari personeli çok memnun kaldı. Bu memnuniyetin sebebi Gelişim Yönetim Sistemleri danışmanlarından Sn. Mehmet Mumcu ve Sn. Tülin Pervan Dikener’in kurulacak system için tüm ilgili personelimizle fikir alışverişinde bulunması, sistemi işletecek olanlara bütün deneyim ve birikimlerini güleryüzle aktarmalarıdır.Sertifikalandırmayla başlayan ve temelleri atılmaya çalışılan firma kültürümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı Gelişim Yönetim sistemlerine teşekkür ederiz.”
 
Devrim ÖZUYSAL
Kalite Sistem Müdürü
VİSTEON OTOMOTİV PARÇALARI ÜR SAN VE TİC A.Ş.

Başladığımızdan bu yana geçen süre içersindeki yaklaşamınız ve yardımlarınız için teşekkürler.
 
Ali ATAY
Kalite Müdürü
TEKFEN ENDÜSTRİ VE TİC A.Ş.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemimizin oluşturulması sürecinde verilen destek için Sn.Pınar ŞENER ve Gelişim A.Ş.'ye teşekkür ederiz.
 
İbrahim AYDEMİR
Satış Pazarlama Müd.
TEKNOSİN KODLAMA SİSTEMLERİ SAN VE TİC A.Ş.

Gerek süreçteki destekleri ve profesyonel yönlendirmeleri ,gerek bu alandaki deneyimleri ile süreç boyunca bize oldukça yol göstermişler ve sorunsuzca tetkik süresini geçmemizi sağlamışlardır.
 
Manolya KÜÇÜKKINACI
CHRONOS İST HİZM YÖN YAZ DAN TİC LTD ŞTİ.

Sıkışık olduğumuz bir dönemde ve kısa zaman aralığında,kompleks bir tesisi olmamıza rağmen,gerekli özveriyi beklediğimizden daha fazlasıyla bulduk.Başarılarınızın büyüyerek devamın dileriz.
 
Fuat SARIOĞLU
Entegre Sistem Koord
TOROS TARIM SAN VE TİC A.Ş.

Gap İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret A.Ş. olarak 2006 yılı hedeflerimiz arasında bulunan "Entegre Yönetim Sistemi kurulumu "projemizi Gelişim Yönetim Sistemi A.Ş. ile beraber yapmaya kara verdik.Hedefimiz; öngörülen süre ve maliyette şirketimiz yapısına uygun,uygulanabilir,etkin bir sistem kurmaktı.

Gelişim, projenin başlangıcından itibaren inşaat sektöründeki deneyimi ile taleplerimize hızlı ve net çözümler üretti.Görevlendirilen danışmanların projemize yaklaşımı,bilgi seviyesi ve bizi yönlendirmesi gayet olumluydu.sistemin benimsenmesi ve Gap İnşaat kültüründe yer etmesi için en az bizim kadar emek harcadılar.Verimli geçen çalışma dönemimiz sonucunda proje hedeflerimize tam olarak ulaştık.

Belgelendirme süreci sonrasında da Gelişim'in bize desteği devam etti.Gap İnşaat olarak Gelişim'i, bizi çok iyi anlayan ve aynı zamanda bizim dışımızdan bakabilecek yetkinliğe,tecrübeye sahip bir stratejik ortak olarak görüyoruz.
 
Gökhan DİRİKSOY
Yönetim Temsilcisi
GAP İNŞAAT YATIRIM VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Değerli Pınar Hanım ve Eğitim Arkadaşlarım,
2 günlük eğitim süresi boyunca göstermiş olduğunuz özveriye ve ortamın monotonluktan kurtulmasını sağlayan içtenliğinize gönülden teşekkür ederim.
Almış olduğumuz bu eğitimin işlerimizde ve kariyerimizde olumlu gelişmelere zemin hazırlamasını temenni ediyorum.
Saygı ve Sevgilerimle,
 
Ümit Özdemir
SABAYTAŞIMACILIK

“Son yıllarda rekabetin üreticileri hiç olmadığı kadar zorlaması, zararına bile iş yapmayı göze alan son derece çetin bir iş ortamı oluşması bizim gibi firmaları iç süreçlerine odaklanmaya mecbur bıraktı. Maliyetlerimizi azaltmak, verimlilik sağlamak hiçbir zaman olmadığı kadar günlük yaşamımızın içinde hatta stratejilerimizin en başında gelmekte.
Bu sebeple iç süreçlerimizi gözden geçirmek, devamlı surette iyileşme alanları yakalamak ve buralardan kazanımlar elde etmek iş kültürümüz olmak zorundaydı. Bu çalışmaları yapabilmek için dışarıdan farklı bir bakış açısına ihtiyacımız vardı. İşte bu noktada Gelişim Yönetim sistemleri ile çalışmalarımız başladı.
Deneyim ve tecrübelerini basit,sade, uygulanabilir ve günlük işlerimize yük getirmeyen bir sistem kurmak için bizimle paylaştılar. Önce ISO 9001-2000 daha sonra TS 16949 ve şimdi ISO 14001.
Bu yolculukta en azından mevcut yerimizi korumak için sürdürülebilir gelişmeyi sağlayan bir kalite sistemi ve bizi yarınlara taşıyabilecek uluslararası kalite sertifikasyonların gereklilikleri sağlamak için iç süreçlerimiz birlikte tekrar gözden geçirdik ve yeniledik.
Gelişim Yönetim sistemleri bu yolculuğumuzda bizim en büyük destekçimiz oldu, gelecekte oluşacak ihtiyaçlarımızda da yine en büyük destekçimiz olacağından eminiz.”
 
ERTEKİN KALIP

Gelişim Yönetim Sistemleri 'nden belirtilen tarihlerde HACCP eğitim ve danışmanlık hizmeti aldık.Bu tarihler arasında Eğitim ve Danışmanlık hizmetini veren Uzmanlarınız ,bizim yürüttüğümüz çalışmalarda işimiz kolaylaştıran önerileri ve özverili çalışmalarıyla ciddi anlamda bize katkı sağlamışlardır.

Gelişim Yönetim sistemleri Yönetimi ve uzmanlarının bundan önce beraber yürüttüğümüz çalışmalarda ve HACCP çalışmalarında eğitim ve danışmanlık sürelerinden bağımsız olarak da , her türlü sorumuzda yardımcı ve yol gösterici olmaları da takdire değerdir.

Bundan sonraki tüm çalışmalarımızda da beraber olmak dileğiyle,

Teşekkürlerimiz sunarız.
 
Raci BATUR
KOROZO

" Gelişim Danışmanlık sayesinde A.Raymond Group için bir ilki gerçekleştirdik. Entegre Yönetim Sistemi kapsamında ISO TS 16949, ISO 14001 ve OHSAS 18001 denetimlerinin hepsini en iyi şekilde geçtikten sonra yeni kurulan fabrikamızı üç sistemle beraber işletmeye aldık."
 
Alp Özpar
Yönetim temsilcisi
A. RAYMOND GROUP

OLİMPİA OTO CAMLARI SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Oto Cam sektöründe 1964’ten bugüne bir kalite geleneği
Olimpia, otomotiv ana sanayine orijinal parça ve yenileme pazarına yedek parça, eşdeğer ürün olarak nakil araçları emniyet camı üreten, Türkiye’de sektörünün en eski, köklü ve önde gelen kuruluşlarından birisidir.
Üretim aşamasında, 42 yılı aşan bilgi birikiminin getirdiği uzmanlaşmış çalışanları ile dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahip makine ve ekipmanlarını kullanan, bünyesinde ISO/TS 16949:2002 Otomotiv sektöründe Kalite Yönetim Sistemi ve ISO EN 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan , Birleşmiş Milletler’in ECE-R43 ve Avrupa Birliği’nin 92/22/EEC motorlu araçlar emniyet camı güvenlik homologasyonları ve Amerikan DOT standartlarında üretim yapan, konusu ile ilgili bünyesinde kurulu Türkiye’nin en gelişmiş laboratuarlarında gerekli test ve deneyleri yapabilen bir kuruluştur.
Çoğunluğu Avrupa olmak üzere, üretiminin %50’sine yakın kısmını 5 kıta da 30’u aşkın ülkeye ihraç eden, Avrupa’da yerleşik ana otomotiv üreticilerine kalitesini tüm rekabet unsurlar ile birlikte kabul ettirmiş bir kuruluştur.
Olimpia, sektöründeki 42 yılı aşan deneyimini Gelişim Yönetim Sistemleri ile bebaber yürüttüğü projelerinde;
ISO/TS 16949:2002
ISO 14001
ISO 18001
göstermiş oldukları yakın ilgi, samimiyet ve gerçek anlamdaki dostlukları için Olimpia ailesi olarak Gelişim ailesine teşekkür ederiz.
Gelişim ailesi ile birlikte çıktığımız bu yol da müşteri memnuniyet çıtamız yükseltilmiştir.
Gelişim’in vermiş olduğu danışmanlık hizmeti ile yeni alacağımız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem belgesi ile çevre dostu olan cam üretimimizin, tescillenmesi sağlanacaktır.
Yine Gelişim ile beraber yürütülen OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği çalışmaları ile çalışanlarımıza daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanacaktır.
Tekrar teşekkür eder, görüşünüz de yolunuz da açık olmasını dileriz.
 
Sündüz ŞENGÖZ
Kalite Müdürü
OLİMPİA OTO CAMLARI SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

SO/TS 16949:2002 belgelendirme denetimi için danışmanlığımızı yapan Sn; Mehmet MUMCU firma personelimize her konuda yardımcı olmuş ve sektöründeki bilgisini en iyi şekilde aktarmıştır.

ISO/TS 16949:2002 belgeli bir kuruluş olmaya hak kazanmanın dışında, müşterilerimiz kurulan sistemle ilgili sürekli memnuniyetlerini aktarmaktadırlar.

Her ihtiyaç duyulan anda ve en kısa zamanda, nazik yaklaşımları ile memnuniyetimizi arttırmıştır.
 
Buket KUZGUN
Kalite Sistem Yöneti
FERKAN A.Ş.

Sayın Mehmet Mumcu ve Pervin Köse,

Gerek Hospital Planners gerekse de Nassetti olarak, GELİŞİM tarafından bizlere sağlanmış olan danışmanlık hizmetleri için sizlere çok teşekkür ederiz. Bu hizmetleriniz sonucunda, kardeş kuruluşumuz Hospital Planners 09.08.2001 tarihinde ISO 9001:2000, 02.07.2002 tarihinde ise EN 46001 ve ISO 13485 standartları ve Medical Device Directive 93/42/EEC’e uygunluk açısından belgelendirilmiştir. Nassetti ise 18.06.2003 tarihi itibarı ile ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.

Belgelendirme tarihlerine kadar olan tüm çalışmalarımızda, hatta sonrasında bile, GELİŞİM Yönetim Sistemleri A.Ş. her türlü sorumuzda ve sorunumuzda yanımızda olmuş ve çözümlere ulaşmamızda kendi bünyemizdeki arkadaşlarımız gibi bizlere destek olmuşlardır.

Bu nedenle, sizlere tekrar çok teşekkür eder ve çevremizde bu konularda danışmanlık ihtiyacı bulunan tüm kişi ve kuruluşlara sizleri tavsiye ettiğimizi belirtmeyi arzu etmekteyiz.

Saygılarımızla,
 
Zafer Özen
Genel Müdür
Nassetti Tibbi Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Sti.

Merhaba

Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş.den ISO 9001:2000 revizyonu için almış oldugumuz eğitimlerin cok faydasını gördük. SGS tarafindan yapılan ISO 9001:2000 belgelendirme tetkiki sunucunda yeni belgeyi almış olmamız bunun iyi bir kanıtı olduğunu düşünüyoruz.

Hizmetiniz için teşekkür eder bu vesileyle iyi seneler dileriz.

Saygılarımızla
 
Hasan AKBAŞ
ALTINTEL MELAMİN

Merhaba

21.Kasım.2003 - 09.Aralık.2003 tarihleri arasında Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. den aldığımız ISO 9001:2000 danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldığımızı iletmek isterim. ISO nun çalışmalarımıza engel olacak bir sistem olmadığı, özellikle bizim gibi bir şirketin tüm işlemlerini bilgisayarda izlerken,ISO için kağıt ortamında tekrar kayıt tutulmadan, mevcut bilgisayar kayıtlarından gerçek performansımızı izlemeve geliştirme olduğunu öğrendik.

ISO'nun şirketimize değer kattığını gördük ve tüm personel severek çalışmalara katıldık. Bu hususta başta değerli katkılarından ve danışmanlığından çok yararlandığımız Sayın Mehmet MUMCU olmak üzere tüm çalışanlarınıza teşekkür eder.

Saygılarımızı sunarız.
 
Ataman YILDIRIM
NARYAZ Bilgisayar Yazılım ve Tic. Ltd. Şti

Firmamıza verdiğiniz danışmanlık ve eğitim hizmetleri için tekrar teşekkür ederiz.Özellikle Sn. Hüseyin Bey'in sabırlı, hoşgörülü yaklaşımlarından hepimizin çok etkilendiğini belirtmek isterim.

Saygılarımla,
 
Mrs. Nilgün Güvenel
Purchasing Manager
Koza-Pack Kozmetik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

Merhaba

Gelişim Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak firmamıza verdiğiniz eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde bizlere oldukça faydalı oldunuz.Bizlerle çalışan arkadaşlarınız sadece eğitim veya danışmanlık verdikleri konularda değil bunların dışında da bizim sorularımıza mümkün olduğunca cevap vermeye çalıştılar.Bu yüzden firmanıza ve çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyoruz.

Başka çalışmalarda birlikte olmak dileğiyle.

İyi Çalışmalar
 
Özlem BOZKURT
BİSAŞ TEKSTİL

Gelişim-Yönetim sayesinde sadece belge almadı ki vizyonumuzu da değiştirdik.

Teşekkürler.
 
Kaan KANTARCIOĞLU
Satış Müdür Yrd.
DE-KA Kimya San. Ve Tic. A.Ş.

Oldukça kısıtlı bir sürede Sn Rüknettin Bıçaklıdan aldığımız etkin, çözümsel ve doğru yönlendirme ile yaptığımız çalışmalardan dolayı Teşekkür ederiz,
 
Didem Keskin
Üretim Müdürü
Bush Boake Allen Esans ve Aromatik Ürün. San. A.Ş.

Bence Gelişim’i diğer danışmanlık firmalarından ayıran en belirgin ve önemli özellik sistemlerin kuruluşundan, işletilecek hale gelinceye kadar ki süreçte sizinle beraber etkin bir şekilde çalışmalarıdır.

Konusunda profesyonel çalışan Gelişim; sadece fikirlerine danışılan ve varlığı ile yokluğu fark edilmeyen diğer danışmanlık firmalarından değildir. Her zaman güler yüzlü ve sektör konusunda bilgili çalışanları ile devam eden dostluğu için ‘’Gelişim Yönetim Sistemleri’’ne teşekkür ederim.
 
Sonay KOÇHAN
Gıda Yüksek Müh.
POLEN GIDA

Gülistan Dekal A.Ş. olarak 2005 yılında belirlediğimiz ISO 9001:2000 hedefimizi 2006 yılı başında tüm çalışanlarımızla gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmayla gerçekleştirdik.Tabi bu çalışmaları yaparken yanımızda bu işle uzman ve deneyimli bir firmadan yardım alınması gerekiyordu.Bizde bu noktada Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. ile çalışmaya karar verdik.Kararımızın doğruluğunu,işe verilen önemi ve danışmanların personelimize yapmış olduğu katkıları gördükten sonra daha iyi anlamış olduk.Belgeyi aldıktan sonra bazı rapor ve çıktıların gereksiz olduğunu farkettik.Oldukça faal olarak sistemi uygulamaktayız.Diğer belgelendirme çalışmalarımızda beraber olmak dileğiyle Mehmet MUMCU,Tülay KARACA ve Pınar ŞENER başta olmak üzere tüm Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla
 
Sezgin GÖRGÜLÜ
Kalite Yön Sist Tem.
Gülistan Dekal A.Ş.

Gelişim Yönetim Sistemlerinin danışmaları ile çalışmalarımız sırasında çok güzel dostluklarda oluştu.Görüşü alışverişlerimiz devam etmektedir.
 
Fatih ÇALIK
Kalite Sist Tem.
ETİ KROM A.Ş.

Mehmet Mumcu'ya değerli katıkılarından dolayı teşekkür ederiz.Fiyat,hizmet kalitesi ve sonuçlar itibari ile rakiplerinden daha iyi olduğunu düşündük ve seçtik.Sonuçlarından da memnunuz.Başarılarınızın devamını dileriz.
 
Kadir Kerem ALAKUŞ
İşletme&Kalite
ELASTRON KİMYA

Başarılı bir çalışma sonucunda belgemizdeki majörler kaldırılıp belge devamlılığı sağlandı.Almış olduğumuz eğitim yeterli seviyededir.
 
Duygu YILDIZ
Yönetim Temsilcisi
TRANSPAC İSTANBUL SENTETİK DOKUMA SAN TİC LTD ŞTİ

Firmamıza verdiğiniz eğitim ve danışmanlık hizmetiyle vizyonumuzu genişlettik.Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.
 
Arev KAZAN
Yönetim Temsilcisi
SET ELEKTRİK TESİSAT TAAHHÜT VE TİC LTD ŞTİ

GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ A.Ş.'YE ISO9001:2000 BELGELENDİRMESİ İÇİN AMIŞ OLDUĞUMUZ DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİZ KISA SÜREDE EN UYGUN SİSTEM KURULMUŞ VE SGS GİBİ TANINMIŞ VE SAYGIN BİR BELGELENDİRME KURULUŞUNDAN İLK TETKİKDE BİR İKİ MİNÖR UYGUNSUZLUK İLE TETKİKİMİZİ TAMAMLAMIŞ VE BELGELENMİŞ BULUNMAKTAYIZ

BELGEMİZİ ALMAMIZ SİSTEMİN SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE KURULDUĞUNUN BİR GÖSTERGESİDİR. TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

SAYGILARIMLA
 
MURAT DEMİRCİ
ŞİRKET MÜDÜR YARDIMC
TESLA ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.

Merhaba; Öncelikle vermiş olduğunuz ve vermeye devam edeceğiniz danışmanlık hizmetinizden dolayı, TURSAN AİLESİ olarak çok teşekkür ediyoruz.

Gelişim Firması ve Mehmet Mumcu ile 2000 yılından bu yana iş birliği içerisindeyiz ve çalışmalarınızdan son derece memnunuz.

Saygılarımla,
 
Figen Uçan
Kalite Temsicisi
Tursan Ulaşım Hizmetleri

Firma olarak yapmış olduğunuz işi profesyonel olarak yapıyorsunuz, yapmış olduğunuz işi veya hizmeti sadece maddi değil, hizmet alan firmayı yönlendirme olarak değerlendiriyorsunuz. Hizmetlerinizden çok memnun kaldık.
 
Tülin SOLAK
Entegre Yön. Sor.
Nigar Ambalaj San

Yaptığımız araştırmalar bizi bu kurumun disiplinli, konuya hakim olduğu bilgisine ulaştırdı, yanılmamışız kendilerine teşekkürler.
 
Hakan SERTER
QMR – RHS Mng.
Rotopak Matbaacılık ve Ambalaj San Tic A.Ş.

Sizlerle ikinci defa birlikte çalışmaktan çok memnunuz. Danıimanlık konusunda sizlere rastlamış olmamız bizim için büyük şans olduğuna inanıyorum
 
Gülay SELÇUK
Yönetim temsilcisi
Göltaş Hazır Beton

Gelişimden yardım alınca gerek fiziki gerek çalışma olarak firmamızda çok değişiklikler oldu ve gözle görünür değişiklikler farkettik. Önceleri üretim hızı düştü ama her geçen gün üretim kalitesinin arttığını ve firmanın kurumsallaştığını gördük. Gelişimin yaklaşımı ve personelinin yakınlığı unutulmaz.
 
Kerem SUNA
Export Mng.
Kozmo Kimya

Mesut CURA ve Yılmaz ALTAŞ başta olmak üzere tüm gelişim Camiasına teşekkür ederiz.
 
Ali İNAN
Yönetim Temsilcisi
Vaha Metal

Gelişim’den aldığımızdan danışmanlık süresince danışmanımız bize her konuda yardımcı oldu. İnsanlara yaklaşımının olumlu olması, bilgisinin yeterli olması ve bizi doğru yönlendirmesi sayesinde HACCP belgesini aldık.
 
Levent HASUÇAR
Gıda müh.
Atlantis OTEL

Profesyonel çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlarım,
 
Çağlar ÇAKMAK
Fabrika müdür Yrd.
Monsanto Gıda ve Tarım Ltd. Şti.

ISO 14001 Çevre yönetim sistemimizin kurulması sürecinde Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş.’den aldığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri; kolay anlaşılır, uygulanabilir ve etkin bir Çevre yönetim sistemi kurmamız için önemli bir rehber olmuştur. Sizlerle çalışmış olmaktan son derece memnun kaldığımızı belirtir, sistemimize olan değerli katkılarınız için çok teşekkür ederiz.
 
Ayşe AKIN
Kalite ve EHS sistem
Corus Yasan Metal San ve Tic. A.Ş.

Avrupa birliğine uyum yasaları çercevesinde ağırlıklı olarak 2004 yılında yayınlanmaya başlayan İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili yönetmeliklerin işletmelerde fiziki olarak tam ve standart halde uygulamaya başlamasıyla hem çalışan hemde işletme için, sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı yaratılmış olacaktır. Bu da hem çalışanın moral ve motivasyonunu en üst seviyede olmasını sağlayacak, hemde işletmenin ekonomimize katkısını artıracaktır.
 
Taner ÖZSARP
Çevre-İSİG-WCP Md.
Crown Cork Seal

Oluşturulan sistem çalışanlar tarafından kolayca uygulayabilecek ve etkinliği sağlanabilecek bir sistemdir. Danışmanlık çalışmaları çok kısa bir süre içinde başarılı bir şekilde tamamlanmış ve 13 Ağustos 2004 tarihinde RWTÜV tetkikçileri tarafından sistemimiz denetlenmiş ve sistemimiz denetimden başarı ile çıkmış ve sistemimiz belgelendirmeye değer bulunmuştur.
 
Yasemin GÜLDİBİ
Kalite Yönetim Temsi
Döküm Makina Müh. Ve Pazarlama LTD. ŞTİ.

Konusunda uzman olan İlhan KAVŞAT gibi ustadan faydalandığım için çok büyük onur duydum.
 
Yavuz ARSLAN
Kalite yönetim temsi
Ay Plastik

Danışmanlarınızın yönlendirmesi ve iletişimi mükemmel.
 
Durmuş Ali KELİKLİ
İşletme MD.
Andiç Gıda

Disiplinli bir kuruluş ile çalışmaktan mutluluk duyduk. Şirket personeli adına katkılarınızdan ötürü teşekkürler.
 
Günsev GÜMÜŞAN
Sirket Sor. Asist yö
İzgi iç ve Dış Nakliyat ve tic. Ltd. Şti.

Gösterilen ilgi ve destekten dolayı kurumunuza ve projenin başarısında önemli rol oynayan danışmanımız Sn Şehnaz NALBANT’a teşekkür ederim.
 
Serhat GÖZÜKARA
Org ve Kalite Uzmanı
ALBARAKA TÜRK

Gelişim A.Ş. ile kalite yolculuğuna çıkmaktan büyük mutluluk duyduk. Teşekkürler.
 
Serhat KARABULUT
Yönetim Temsilcisi
Volkan Boya


Kullanım Şartları | Gizlilik | Fikri Mülkiyet | Web Master | Telif Hakkı © 1999-2019 Gelişim Yönetim Sistemleri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarımı ve İçerik Yönetim Sistemi ProData Bil.Yaz.Don.Ltd.Şti. tarafından yazılmaktadır.